Hausbooty z Mariny Gaj – ruszajmy w rejs ku przygodzie!

Poruszając się DK 25 pomiędzy Koninem, a Ślesinem Marinę Gaj znajdziecie, warto się tu zatrzymać na pyszny obiad, skorzystać z noclegu, można jacht motorowo-spacerowy (hausboot) wyczarterować i zwiedzić piękne miejsca na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski, a może zechcecie skorzystać z ich kamper parku uznając, że nad morzem byliście już tyle razy, a to miejsce oczarowało was tak mocno, że warto zatrzymać się tu na dłużej! Jednostki cumują w przystani Marina Gaj, która znajduje się w Koninie-Pątnowie ul. Przemysłowej 186 przy jeziorze Pątnowskim. Klienci mają do dyspozycji restaurację, plac zabaw, boisko do piłki plażowej, kamper park, bezpłatny dostęp do wszystkich mediów oraz czystej toalety z prysznicem. Czekają na was wygodne apartamenty i domki wypoczynkowe z widokiem na jezioro. Dodatkowo na miejscu można spokojnie połowić ryby lub wieczorem rozpalić ognisko (zapewniają drewno na opał i kije do kiełbasek). Najbliższy sklep znajduję się w odległości 300 m.

Oferują czarter ośmiometrowego jachtu motorowo-spacerowego (hausboot-a) Weekend 820, do prowadzenia którego nie są wymagane żadne uprawnienia i spokojnie pomieści on 7 osób. Jacht napędzany jest czterosuwowym silnikiem zaburtowym YAMAHA BETL o mocy 30 KM. Jest to nowoczesna, cicha i ekonomiczna jednostka napędowa o wystarczającej mocy w odniesieniu do parametrów jachtu, dodatkowo wyposażona w śrubę uciągową dla lepszej manewrowości. Jachty dodatkowo wyposażone są w echosondę wraz z nawigacją. Kuchenka jest wyposażona dla 7 osób (garnki, talerze, sztućce , szklanki). Do dyspozycji Klientów jest także lodówka, telewizor oraz radio MP3. Jedyne o co trzeba zadbać to coś do spania czyli pościel, koc, poduszka ewentualnie śpiwór. Jeżeli szukacie kampera i wolności jaką gwarantuje ten wakacyjny dom na kółkach to znajdziecie u nich to czego szukacie!

Sprawy związane z rezerwacją łodzią załatwicie tylko online na stronie: www.warta-goplo.pl,  ewentualne pytania załatwicie pod numerem telefonu 732 658 658 ( od wtorku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00)

Sprawy związane z wypożyczeniem kampera i skorzystania z kamper parku załatwicie pod numerem telefonu: 509 199 466, zachęcam też do wizyty na stronie: www.kamperykonin.pl

Wróćmy do tematu restauracji, Marina Gaj to kulinarne niebo, gdzie dopieszczą wasze kubki smakowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, znakomite zupy, mnie uwiodła rybna, pikantna niezwykle esencjonalna pełna owoców morza i pysznej ryby, no a żur totalny odlot! Niebiańskie dania główne, od kilku dni wprowadzili nową kartę, wpadnijcie i dajcie się uwieść ich kuchni!

To niebanalne miejsce z odpowiednią oprawą sprawi, że każde odwiedziny będą niezapomnianą przygodą, którą warto będzie powtórzyć.

Materiał promocyjny

Udostępnij na: