Zapraszam Was do Planety Sushi w Kleczewie

Rakieta już gotowa do startu, zapraszam Was na Planetę Sushi, nie będzie to daleki lot, bo wylądujemy w pobliskim Kleczewie, ale czeka tam na nas kulinarna przygoda.
Nasze drogi z właścicielką lokalu Leną przecięły się już na kulinarnym szlaku, wiedziałem już, że lubi bawić się smakami i komponować fajne potrawy. Dlatego gdy zaprosiła mnie do swojego niedawno otwartego lokalu nie zajrzałem na jej stronę by poznać menu i pojechałem w ciemno idąc na żywioł jak do kina na film bez czytania czyjejś recenzji, nie wiedząc nic o nim!
I to był strzał w 10🎯
Planeta Sushi to miejsce dla smakoszy pysznego sushi, ale także dla takich jak my miłośników nieco „spolszczonego” sushi. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od niespotkanego wcześniej Sushi-Burgera, po chwili dotarł do nas SushiDog z krewerkami, REWELACJA! Smakowo i wizualnie bardzo fajne doznanie, brawo za kreatywność!
Następnie zaszczyciła nas taca rozmaitości, pełna smaków i kolorów, pysznych przystawek, pierożków, sushi, kalmarów w panierce – NIEBO W GĘBIE!😋
Miłośnicy Bubble Tea będą zachwyceni smakiem, ja pierwszy raz spróbowałem kawy mrożonej ze słodkimi kuleczkami.
Warto ściągnąć sobie ich aplikację i komponować zamówienie jak w przypadku Poke Bowl dodając te składniki które lubimy, nasz Poke Bowl może zmienić się w wersję fit jak za dotknięciem magicznej pałeczki, możemy również zamienić ryż na sałatę i mieć super sałatkę taką jak lubimy!
Czas na deser, może sushi na słodko? Koniecznie spróbujcie sezonowej rolki z borówkami i polewą czekoladową😋
Będąc gośćmi lokalu zawsze bierzcie pałeczki i nieważne czy będziecie nimi jedli czy weźmiecie je sobie na pamiątkę, znajdziecie na nich fajne powiedzonka, a na niektórych szczęśliwców czeka niespodzianka z gratisowymi posiłkami.
Planeta Sushi to nie tylko smaczne jedzonko, to również fajne miejsce dla miłośników gier planszowych, zamawiasz i grasz, fajnie oderwać dzieciaki od smartfonów i pokazać im świat fajnych planszówek.
Wpadajcie lub zamawiajcie z dowozem, z czystym sumieniem zapraszam Was na kulinarną przygodę w to fajne miejsce, Lena gratuluję Ci pomysłów, otwartości w kuchni i kochającej rodziny, która stoi za Tobą murem i dlatego bankowo Ci się uda, bo fajnie być w lokalu w którym czuć dobrą kuchnią i  atmosferę wypełnioną miłością rodzinną😋🥰
Sporo fajnych rzeczy dzieje się w lokalu, organizują konkurs przekładania ryżu pałeczkami na czas, można wpaść i pokazać swoje mistrzowskie umiejętności, na zwycięzców czekają zawsze ciekawe nagrody jak np. vouchery.
Planeta Sushi – sushi, poke bowl, bubble tea
Kleczew, ul. 11 Listopada 5a
☎️ 789 277 366

Materiał promocyjny

Udostępnij na: