Kino Helios chce Was śmiertelnie wystraszyć…

Nocne Maratony Filmowe Helios, jak co roku stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających horrorów! 29 i 31 października Maratończycy mogą wybierać spośród specjalnie wyselekcjonowanych na tę okazję filmów.

W pierwszym zestawie można będzie zobaczyć cztery filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie Was wystraszyć! Na początek dwie przerażające premiery, długo wyczekiwane “POROŻE” oraz „CENSOR”. Następnie intrygujący i pełen tajemnic “DOM NOCNY”, a na koniec dla najodważniejszych przedpremierowo “STRASZNE HISTORIE”.

Zestaw drugi to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początek przedpremierowy pokaz filmu “TY JESTEŚ NASTĘPNA”. Następnie budzący grozę “CANDYMAN”. Kolejno premierowo “TYLKO NIE ZAŚNIJ”, a na koniec przedpremierowo “HALLOWEEN”.

Pewne jest, że taka dawka strachu jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Sami musicie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy Wam odwagi. A może jesteście gotowi na oba?

Start: 29.10.2021 i 31.10.2021, godz. 23:00

Szczegóły wydarzenia: https://www.helios.pl/14,Konin/MaratonyFilmowe/   

Źródło: Helios Konin

Udostępnij na: