Klub Integracji Społecznej w nowym miejscu!

24 stycznia 2024 roku w Domu Seniora w Koninie odbyła się uroczystość otwarcia nowej siedziby Klubu Integracji Społecznej prowadzonego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Koninie.

Klub do tej pory działał, korzystając z pomieszczeń w Szkole Podstawowej w Koninie przy ulicy Sosnowej. Do chwili obecnej z jego oferty skorzystało 270 konińskich seniorów. Teraz możliwości aktywizacji seniorów się zwiększą, nowa siedziba na miarę XXI wieku daje ku temu wszelkie możliwości. Działania klubu są objęte programem „Złota jesień życia”, oferującym seniorom twórczą i aktywizującą formę spędzania wolnego czasu, jak np. spotkania z dietetykiem, wyjazdy, zajęcia sportowo-rehabilitacyjne.

Jeżeli macie Państwo w swoim otoczeniu seniorów, którzy chcieliby spotykać się „młodymi duchem” innymi seniorami, wspólnie tworzyć, jeździć na wycieczki, korzystać z tego złotego okresu życia jakim bez cienia wątpliwości jest jesień życia do zapraszamy do kontaktu z naszą placówką – zapraszała, dziękując za dzisiejsze spotkanie Małgorzata Rychlińska, dyrektorka konińskiego MOPR.

Udostępnij na: