M-LAB przy ulicy Dworcowej 2 oficjalnie otwarty!

Przyjazna przestrzeń do spotkań, wymiany myśli i wspólnego spędzania czasu – taki jest cel utworzenia przy ul. Dworcowej 2 w Koninie siedziby Stowarzyszenia M-LAB. Dzisiaj to miejsce stworzone z młodymi i dla młodych zostało oficjalnie oddane do użytku.

– Życzę Wam wulkanu pomysłów, dużo dobrych wrażeń, które będziecie stąd wynosić do swoich środowisk. Twórzcie, bądźcie razem. Tego przez ostatnie dwa lata nam brakowało – mówił prezydent Piotr Korytkowski. Nie było przecinania wstęgi, natomiast wszyscy uczestnicy symbolicznie zostali związani zieloną i żółtą wstążką.
– Dzisiaj jest święto wytrwałości, cierpliwości, konsekwentnego dążenia do celu, niepoddawania się trudnościom, pracowitości, ale też święto współpracy, partnerstwa i wsparcia – mówiła Agnieszka Gołębiowska, prezeska M-LAB Konin.

Najbliższe wydarzenia zrealizują w M-LAB m.in. konińska innowatorka w edukacji bez ocen Magdalena Grzeszkiewicz-Brzęcka z grupy inicjatywnej Konin Szkoła Naszych Marzeń, młodzież ze Stowarzyszenia Lepszy Świat z Poznania oraz Stowarzyszenie Młodzi Lokalsi z Konina.

Źródło: Konin. Tu płynie energia

Udostępnij na: