MDK przepełniony miłością!

Koncerty, stoiska z rękodziełem, animacje, degustacje i na koniec karaoke tak przebiegło kolejne wydanie ,,Full of Love”!

Od kilku lat imprezę organizują Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie w Koninie.
Event jest związany z obchodami Międzynarodowego Dnia Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

W projekt zaangażowani byli również: Fundacja im. Piotra Janaszka ,,Podaj dalej”, Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem „Gepetto”, Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Koninie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Koninie oraz Fundacja Mielnica.

Na scenie MDK zaprezentowali się artyści z MDK oraz Fundacji Otwarcie. Koncert rozpoczęły bardzo popularne piosenki filmowe wykonane przez podopiecznych Marty Janczak, instruktorki śpiewu. Następnie licznie zebrani goście mogli wysłuchać występu młodzieży z Fundacji Otwarcie. W trzeciej części koncertu z piosenkami Alicji Majewskiej wystąpiła Valeriia Kovalova, a także podopieczni Sylwii Dziardziel, instruktorki śpiewu MDK.
Na ,,Full of Love” nie mogło zabraknąć również pana Henryka ze swoją poezją.

Koncert zakończył występ Darii Barszczyk oraz Jana Gembalii. Daria – wokalistka, autorka tekstów, nauczycielka emisji głosu w Ośrodku Kultury Ochoty w Warszawie brawurowo zaśpiewała kilka polskich i światowych przebojów.

Tradycyjnie na terenie MDK stowarzyszenia oraz fundacje wystawiły stoiska z rękodziełem i obrazami.

O pyszności zadbały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzeźnie oraz lokalna firma z branży cukierniczej.

Źródło: MDK Konin / Fot. Mirosław Jurgielewicz

Udostępnij na: