Niebiescy w „Dziewiątce”

24 kwietnia 2023 roku przedstawiciele PTTK Konin / CIKLO odwiedzili czwartoklasistów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 w Koninie ze swoją kultową akcją „Rower i ja”.
Warto przypomnieć, że akcja ma na celu promowanie bezpiecznej i prozdrowotnej turystki rowerowej i jest prowadzona od 6 grudnia 2018 roku, partnerem akcji jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, który zapewnia bezpieczne gadżety w postaci odblasków.

Uczniowie wykazali się sporą kreatywnością w kwestii promowania zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa, zwyciężyła Zuzanna z klasy 4c z hasłem ,, Karta rowerowa tuż,tuż.A ja chcę być aktywna fizycznie i już”.

Niebiescy tradycyjnie przedstawili działalność CIKLO, walory turystyki rowerowej i zasady bezpieczeństwa podczas jazdy na dwóch kołach. Zbliża się długo wyczekiwana majówka, warto więc było przedstawić trasy naszego regionu.
Brawo dla Was za pasję i zarażanie nią młodych ludzi, by korzystali z najbardziej ekologicznej formy turystyki i byli przy tym bezpieczni!

Źródło: PTTK Konin / CIKLO

Udostępnij na: