Niebiescy znów w natarciu ze swoją akcją!

Tym razem zaatakowali znów w Koninie! Nie zamierzają odpuścić nikomu i są w ciągłym natarciu ze swoją sztandarową akcją „Rower i ja”, podczas której wspólnie z konińskim WORD promują bezpieczną turystykę rowerową wśród dzieci i młodzieży.

12 lutego sforsowali progi konińskiej „szóstki”, ale zaraz, zaraz przecież właśnie w poniedziałek 12 lutego wystartowały ferie w naszym województwie… Ale im to nie przeszkadza, bo skorzystali z zaproszenia dzieciaków i ich opiekunów z półkolonii organizowanych przez koniński oddział TPD.

W miłej i twórczej atmosferze porozmawiali o odwiedzanych przez grupę miejscach, przepisach ruchu drogowego, ciekawostkach z życia cyklisty, rozdali gadżety poprawiające bezpieczeństwo na drodze przygotowane przez WORD Konin.
Jak piszą na swoim fanpage są zawsze otwarci i gotowi na kolejne spotkania z młodymi ludźmi, także jeżeli chcecie ich zaprosić do swojej placówki przedszkolnej lub szkolnej to nie zastanawiajcie się zbyt długo bo warto, nikt tak pięknie nie promuje zeroemisyjnej, prozdrowotnej i bezpiecznej turystyki rowerowej jak Niebiescy! Brawo Wy, zarażajcie tym bakcylem kolejne pokolenia!

Udostępnij na: