Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie zaprasza do wynajęcia lokalu handlowo – usługowego położonego na parterze w budynku mieszczącym się w samym centrum Starówki miasta Konina.

Atrakcyjny lokal zlokalizowany przy ul. 3 Maja 21, położny jest w sercu Starówki, pomiędzy Farą, a ratuszem miejskim, blisko placu Wolności, Urzędu Miasta, szkoły średniej, gabinetów lekarskich, budynków użyteczności publicznej etc.

Lokal dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Nieruchomość mieści się na parterze, posiada duże witryny od ruchliwej strony ulicy 3 Maja, wnętrze wykończone w wysokim standardzie zaopatrzone w media: prąd, wodę, ścieki. Lokal posiada ogrzewanie miejskie, internet, toaletę, pomieszczenie socjalne. Wnętrze nieruchomości dostosowane pod montaż klimatyzacji. Na przeciw lokalu znajduje się parking publiczny. Lokal idealnie sprawdzi się pod wszelkiego rodzaju działalność biurową przede wszystkim pod instytucję finansową (bank). Możliwość dostosowania pomieszczenia do swoich potrzeb. Powierzchnia lokalu 152 m2.

Usytuowanie lokalu gwarantuje bardzo dobrą jego widoczność. Atutem lokalu jest rozwinięta wokół infrastruktura miejska oraz duży ruch pieszych. Dojazd do nieruchomości jest bardzo dogodny zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Do lokalu przynależą 2 miejsca postojowe na monitorowanym i zamkniętym parkingu chronionym szlabanem udostępne na potrzeby Wynajmującego.

Lokal dostępny od ręki.

Serdecznie zapraszamy na prezentację. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 63 245 75 41 lub w siedzibie Miejskiego TBS Sp. z o.o. w Koninie ul. 3 Maja 21.