Ciężki metal w MDK!

Takiego koncertu jeszcze nie było !  Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie oraz Stowarzyszenie ,,Młodzi Lokalsi” zapraszają 20 stycznia o godz. 18 na koncert ,,Heavy New Year”. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie MDK.

„Heavy New Year” jest koncertem trzech lokalnych zespołów.

Jako pierwszy o godz. 19 wystąpi zespoł Karwas Wara.

Karwas Wara to czteroosobowy skład tworzący ciężką muzykę z dystopijnym klimatem, w atmosferze muzyki lat 90′. Utwory są prowadzone przez niski męski wokal wśród dźwięku przestrzennych gitar, monstrualnego basu i atomowych uderzeń perkusyjnych.

Następnym zespołem będzie Porcelain Pandora

Porcelain Pandora to świeży skład dający nowe życie starym i zapomnianym gatunkom z rodziny gothic rocka. W ciężkim brzmieniu i oryginalnych autorskich tekstach słychać inspiracje związane z tematyką okultyzmu, wampiryzmu i nostalgii. Tym razem z na nowo zaaranżowanym repertuarem Porcelain Pandora wprowadzi słuchaczy w ponury oraz tajemniczy klimat.

I na koniec jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Crossroad.

Jeżeli nie są Ci obce zespoły takie jak Angel Witch, Pentagram, Candlemass, Saint Vitus czy wczesne Black Sabbath lub po prostu lubisz machać łbem do mocno ciężkich riffów – będziesz zadowolony.

Udostępnij na: