PGKiM Sp. z o. o. w Koninie 70 lat w służbie mieszkańcom Konina!

Nasza najstarsza spółka miejska PGKiM Sp. z o. o. w Koninie świętowała wczoraj w gościnnych progach Konińskiego Domu Kultury swój Jubileusz 70-lecia istnienia, 70-lat ciężkiej i dobrej pracy na rzecz mieszkańców naszego miasta! Podczas tych wielu lat pracy przedsiębiorstwo zasadziło na terenie Konina blisko 7 milionów kwiatów, krzewów i drzew, wywiozło ponad 7 milionów metrów sześciennych odpadów, a śmieciarki i zamiatarki przejechały łącznie ponad pół miliona kilometrów – to tak jakby prawie 12 razy objechały równik!

Przedsiębiorstwo na przestrzeni tych 70 lat zatrudniło łącznie ponad 3000 osób i nie mogło ich zabraknąć na wczorajszej gali, gdzie jak kilkukrotnie wspomniano to pracownicy są twarzą przedsiębiorstwa i to oni są odpowiedzialni za jego sukces i rozwój!

Był czas na wspomnienia, odznaczenia i uhonorowanie pracowników, którzy związali swoje życie zawodowe z przedsiębiorstwem 35 lat temu i dłużej.

Głos zabrali zgromadzeni na sali goście, którzy życzyli naszej Jubilatce dalszych lat owocnej pracy na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców!

Galę swoim występem uświetnił Koniński Teatr Tańca -Polish Dance Theatre.

100 lat dostojna Jubilatko!

Fot. Tomek Biedziak, Anna Małkowicz, Koniński Teatr Tańca -Polish Dance Theatre

Udostępnij na: