Pięknie rozbujali Konin!

Kto postanowił spędzić czwartkowy wieczór na skwerze przed Konińskim Domem Kultury w Koninie, ten bankowo nie żałował!

Po powitaniu głodnej zabawy publiczności przez prezydenta Nowaka, za rozgrzanie jej wziął się ostro DJ Michał Szymański, dołączyła do niego Anna YouYa Jujka – tancerka, choreografka znana w świecie tanecznym z niewyczerpanej energii i pasji. Anna Jujka zaprosiła wszystkich chętnych do efektownego tanecznego show. Polecieliśmy ostro z przebojem „Pedro”! Polecieliśmy to trochę za dużo powiedziane, bo gdy Anna wzięła za rękę wyciągając ku publice, poczułem zamurowanie w stawach i zbiegłem w bezpieczniejsze miejsce! I niosło się po konińskim skwerze Pedro, Pedro, Pedroooo, a konińska publika pięknie popłynęła w tańcu!

Potem stery za mikserem przejął jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych – Gromee, który wraz ze swoim zespołem i Martą Gałuszewską, która miała swoje pięć minut wygrywając koniński festiwal dekadę temu! Od tamtego czasu pięknie się rozwija, wygrała ósmą edycję The Voice od Poland, od pięciu lat współpracuje z Gromeem!

No i dali czadu, zarąbisty koncert z efektami na europejskim poziomie! Pięknie rozkołysali Konin, a dla Was ogromne brawa, że tak pięknie daliście się ponieść ich muzyce!

Miałem tę przyjemność przybić piątkę z Gromeem na scenie, niesamowicie ciepły i wrażliwy facet! Robiłem zdjęcia, gdy udzielał wywiadu Anecie Wanjas, rzeczniczce prasowej prezydenta Konina! Był ogromnie poruszony, jak pięknie się bawiliście i tańczyliście, nie spodziewał się Was tylu, był nastawiony na bardziej kameralne show! Gromee oczarował Was, a Wy Jego i tak to powinno wyglądać, te emocje było czuć, wibrowało to w nas!

Brawo nasi goście, brawo mieszkańcy Konina za piękną wspólną zabawę!

Udostępnij na: