Powiat kupił drukarki dla WSZ w Koninie

Powiat Koniński przekazał dwie wielofunkcyjne drukarki laserowe dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie. Urządzenia będą wspierać pracę Zakładu Fizjoterapii.

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie zwrócił się do Starosty Konińskiego z prośbą o pomoc w wyposażeniu Zakładu Fizjoterapii w drukarki niezbędne do realizacji obowiązku prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

„Szpital wyposażył 11 stanowisk pracy w komputery w obydwu Zakładach Fizjoterapii, przy ul. Wyszyńskiego i przy ul. Szpitalnej. Niestety kłopoty finansowe z jakimi boryka się lecznica powstrzymały sfinalizowanie zadania i wyposażenie stanowisk pracy w drukarki – informuje Emilia Jóźwiak kierownik Zakładu Fizjoterapii WSZ w Koninie – Aby móc wdrożyć i uruchomić system w zakładzie postanowiliśmy pozyskać środki na zakup drukarek z zewnątrz. Starosta koniński odpowiedział na naszą prośbę i otrzymaliśmy dwie wielofunkcyjne drukarki laserowe, za co serdecznie dziękuję” – dodaje kierownik.

8 kwietnia do Zakładu Fizjoterapii w WSZ w Koninie trafiły dwa kompaktowe, monochromatyczne urządzenia laserowe MFC-L2712DN o łącznej wartości 2 124 złotych. Każde z nich stanowi połączenie tradycyjnej drukarki z funkcjami skanera, ksero i faksu.

 

Źródło: Marta J. Bagrowska Powiatowy rzecznik prasowy

Udostępnij na: