Rezydencja Niva zaprasza w swe progi…

Rezydencja Niva została stworzona z myślą o wymagających Gościach, ceniących sobie cieszę, kameralność i luksus. Obiekt jest położony w samym sercu Niw Ostrołęckich w województwie mazowieckim jest obszarem objętym ochroną przyrody- Natura 2000, znajdujące się wokół lasy i rzeka Pilica są idealnym miejscem do odpoczynku i regeneracji. Cały obiekt zajmuje półtora hektara i przeznaczony jest wyłącznie dla jednej rodziny, lub jednej grupy przyjaciół.

Całość jest położona na prywatnym terenie, znajdziemy tu takie atrakcje jak kryty basen, pole golfowe, las, staw, balię, palenisko i górkę zjazdową. Obiekt składa się z trzech pokoi, czterech łazienek i kuchni, obok czeka na nas prywatny parking.

Nowoczesne i designerskie wnętrza o najwyższym standardzie  zostały dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Przestronne pokoje zostały wyposażone w dobra luksusowe takie jak duże, wygodne łóżka, telewizję satelitarną, bezpłatny dostęp do internetu, rekuperację, oraz prywatne łazienki. Wysublimowany wystrój podkreśla elegancję każdego pomieszczenia.

Na terenie obiektu Goście mogą odpocząć od codziennego zgiełku delektując się kąpielą w ogrodowej balii, podczas pływania w basenie, lub łapiąc promienie słońca na piaszczystej plaży. Strefa relaksu to dopełnienie harmonijnego odprężenia umysłu i ciała.

Rezydencja Niva

05-660 Niwy Ostrołęckie 50

 Tel. +48 573 548 009

e-mail: kontakt@rezydencjaniva.pl

www.rezydencjaniva.pl

Materiał promocyjny Rezydencji Niva

Udostępnij na: