Warto podarować im swój głos!

Laboratorium Hansa Scharfenberga i Skarbiec czekają na Wasze odkrycie, na grzecznych czekają wagoniki pełne złota, dla niegrzecznych też się coś znajdzie, DUPOCHLASTEM ugościmy!

Kopalnia Złota w Złotym Stoku to świetne miejsce na wyprawę dla całych rodzin! Właściciele włożyli w to miejsce masę pracy, wyrzeczeń i całe swoje serca!
Możecie to docenić głosując na Kopalnię Złota w Złotym Stoku w prestiżowym plebiscycie National Geographic „Cuda Polski 2023”. Głosowanie trwa dosłownie kilka sekund, jest bezpłatne a pomoże spełnić Ich marzenie o tej prestiżowej nagrodzie!
Głosować można codziennie! Aby zagłosować kliknij >> tutaj

Wróćmy do planowania wyprawy…
Zwiedzicie sztolnie, dowiecie się ile trzeba wywieźć urobku by otrzymać z niego kilka gramów złota, zobaczycie podziemny wodospad, przejedziecie się podziemną kolejką i popłyniecie łodzią po zalanej części kopalni. Gdy zgłodniejecie, ale tak na serio zgłodniejecie to zapraszam Was do Kuźni Smaków na świetne domowe jedzenie. Gdy już się posilicie to ruszajmy zwiedzać dalej, jest tu świetne muzeum z eksponatami ze Złotego Stoku i Dolnego Śląska.
Warto również zajrzeć do Średniowiecznej Osady Górniczej, by obejrzeć świetną kolekcję zrekonstruowanych dawnych maszyn, przewodnik fajnie przypomni Wam kilka zasad z lekcji fizyki, odważni przejdą LABIRYNT STRACHU…

Materiał promocyjny

Udostępnij na: