Ruszajmy w Polskę, to piękny kraj!

Od kilku znajomych dostałem już reprymendę , że jestem zbyt skromny, że za mało się chwalę, że takie sukcesy należy akcentować, pokazywać, że można być z Konina i bez kompleksów stworzyć coś fajnego!

Ok – ze specjalną dedykacją dla Was znajomkowie srodzy!

Zapewne część z Was wie i jest członkami mojej grupy turystyczno-krajoznawczej Ciekawe miejsca w Polsce… warte zobaczenia, założyłem ją kilka lat temu bo lubię nasz kraj i chętnie po nim podróżuję odkrywając ciekawe zakątki. Początkowo grupa liczyła kilkanaście osób, głównie znajomych, potem rozrosła się do kilkuset.

Pandemia pokrzyżowała wiele naszych planów, zamykając nas w domach, izolując, ale właśnie wtedy, zapewne dzięki temu aresztowi domowemu, wielu z nas zaczęło podróżować wirtualnie i grupa zaczęła pączkować jak drożdże, z kilkuset osób zrobiło się kilka tysięcy, a potem to już był rollercoaster, jazda bez trzymanki. Budziłem się rano w weekend a tam czekało do przyjęcia 25 000 – 30 000 nowych członków, czujecie to dziennie!

W sierpniu 2020 roku podczas wycieczki po Dolnym Śląsku świętowaliśmy 100 000 członków, myślałem, że ten boom mam za sobą, ale to był dopiero początek, efekt rozpędzonej kuli śnieżnej dopiero się rozpoczął.

Dziś grupa którą założyłem i administruję jest największą grupą turystyczno-krajoznawczą w Polsce i liczy sobie prawie 1 434 000 członków, jeśli kochacie jak ja Polskę, chcecie się dzielić odwiedzanymi miejscami i wraz z innymi poznawać nowe to serdecznie Was zapraszam na pokład, jest nas wielu, ale jakoś się pomieścimy!

W poniedziałek 13 czerwca Beata Pieczyńska-Bielewska zaprosiła mnie do studia radiowego, by porozmawiać o podróżach takich szybkich, nieplanowanych, bez rezerwacji noclegów, jeśli jesteście ciekawi naszej rozmowy zachęcam Was do słuchania dzienników RMF MAXXX na 95,8 FM!

Udostępnij na: