Porywam Was w cudowne miejsce…

Obiecałem Wam wyprawę w ciekawe i klimatyczne miejsce, więc ruszajmy ku przygodzie, proszę wsiadać, drzwi zamykać!

Ranczo Targówka znajduje się w Młynach Miłaczewskich, to okolice Turku i Malanowa, od pięknej przygody dzieli nas tylko kilka żabich skoków z Konina, niespełna 50 km, ruszajmy!

Wielu z nas jako dzieci miało dziadków czy wujostwo na wsi i znało klimat beztroskiego wypoczynku wśród łąk, lasów i zwierzaków. Niestety nasze dzieci w większości przypadków już tego luksusu nie mają, często kurę, koguta czy krowę znają z kreskówek telewizyjnych, chcę pokazać Wam miejsce, gdzie czas płynie wolniej, miejsce, gdzie warto zgubić smartfona, nawiązać kontakt z naturą i wypocząć!

To świetne miejsce na niedzielny wypad i wizytę w zagrodzie u zwierzaków, większość z nich ma swoje imiona, które znają właściciele i stali bywalcy tego magicznego miejsca. Alpaki, owce, osiołki i przemiłe kozy są bardzo ufne i otwarte na kontakt z gośćmi, wszechobecne króliki biegają wszędzie dając radość dzieciakom. Początkowo myślałem, że to właśnie alpaki skradną nasze serca, ale moje dziewczyny zostały uwiedzione przez przemiłe kozy, moje serducho zaś skradły piękne i dostojne gęsi i to im napstrykałem najwięcej zdjęć!

Ranczo Targówka to świetne miejsce by zorganizować tu rodzinną imprezę, wpaść na firmową imprezę integracyjną czy przyjechać na weekend i odpocząć. Do dyspozycji gości są cztery komfortowe glampy, każdy z tych ekskluzywnych namiotów jest urządzony w innym klimacie, mamy do wyboru: boho, glamour, orient i flower. Przed każdym z nich czeka na Was bala opalana drzewem, wyobraźcie sobie gorącą kąpiel z widokiem na biegające daniele i muflony i skubiące trawę króliki. W środku do dyspozycji gości jest łazienka z prysznicem, zaplecze kuchenne z lodówką i czajnikiem.

Jeżeli wolicie jednak tradycję i odpoczynek w klasycznych drewnianych domkach to mam również dla Was dobrą wiadomość, macie do dyspozycji dwa klimatyczne domki z wszelkimi wygodami i klimatyzacją, przed nimi sauna i bala do gorących kąpieli na wolnym powietrzu.

Wasze pociechy mają do dyspozycji fajny drewniany plac zabaw, piaskownice, gdzie się będą mogły bawić, w pobliżu placu jest taras widokowy z którego w bezpiecznej odległości możemy podziwiać biegające daniele i muflony, warto zabrać aparat fotograficzny i lornetkę na tę wyprawę.

Gdy zdecydujecie się tu na nocleg, to pięknie wypoczniecie w tej klimatycznej leśnej zagrodzie, a rano śpiochów będą budzić swoim pianiem koguty, a śpiewem papugi.

To piękne okolice, które znam doskonale ze swojego dzieciństwa, bo w pobliżu rancza mieszkali kiedyś moi dziadkowie i spędzałem tu każde wakacje i mam to miejsce mocno wryte w swe serce i wspomnienia, warto wsiąść na rower i poznać okolicę!

Jeżeli lubicie posiedzieć nad wodą i zatopić wzrok na spławiku to są tu dwa stawy i istnieje możliwość rekreacyjnego wędkowania.

Jeżeli macie dość hałasu, wrzawy i szukacie odskoczni, na chwilę, na weekend czy na dłużej to miejsce jest dla Was, każdy z nas potrzebuje kontaktu z naturą, szumu drzew, zwierząt, zapraszam Was na Ranczo Targówka!

RANCZO TARGÓWKA

Miłaczewskie Młyny, 62-709 Malanów

Tel. 502 453 274

Tel. 668 681 518

e-mail:ranczotargowka@gmail.com

Udostępnij na: