Świetny festyn rodzinny na Zatorzu!

11 czerwca Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze” przygotowała dla swoich mieszkańców pełen atrakcji festyn rodzinny na skwerze przy ulicy Karłowicza 3. Na najmłodszych czekały dmuchańce, konkursy sprawnościowe, dzieciaki mogły pokazać swój talent malarski, upleść kolorowe warkoczyki czy zrobić sobie tatuaż. Do akcji włączyła się konińska policja, można było wsiąść do radiowozu, pohałasować chwilę syreną samochodową, zrobić odciski palców i wskoczyć w policyjny rynsztunek. Była Myszka Miki, wata cukrowa i popcorn.

Poseł Leszek Galemba ufundował ocean kiełbasy na grilla, także nikt głodny festynu nie opuścił, a nadmiar kalorii można było wytańczyć przy muzyce.

Nie wiem w czym tkwi sekret czy to Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zatorze” posiadła jakiś tajny sekret na organizację udanych festynów rodzinnych czy też ma tak wspaniałych mieszkańców na swoim osiedlu, którzy lubią się spotkać ze swoimi sąsiadami i wspólnie bawić, jedno jest pewne warto obserwować ich fanpage i dołączyć do wspólnej zabawy na kolejnych festynach!

Udostępnij na: