Tak się bawią Seniorzy z Zatorza!

Odwiedziłem wczoraj Osiedlowy Dom Kultury „Zatorze” by zobaczyć jak nasi Seniorzy bawili się na Balu Karnawałowo-Walentynkowym.

Motywem przewodnim spotkania było czerwone serce, które było widoczne na każdym kroku! Pięknie przygotowane stoły, a na nich pyszne potrawy przygotowane przez nasze Seniorki, które są mistrzyniami kulinarnymi. Jedna z Seniorek ugotowała pyszną zupę brokułową, inna przygotowała kurczaka z kopytkami, no a ten jabłecznik… Ta ekipa to świetnie funkcjonujący organizm, niczym ul czy mrowisko, tu każdy coś wnosi dla dobra wspólnego, by miło spędzać czas z dala od trosk dnia codziennego! W ich przypadku 1 plus 1 plus 1 da 5, któraś z pań zrobi fajną przystawkę, inna sałatkę i można się spotkać i dobrze razem bawić.
Ale bal to bal i zadbał o to jeden z Seniorów Pan Wojciech, tak pięknie grał na swoim magicznym akordeonie, że Seniorki ruszyły tańczyć. Takie spotkania są również okazją do wspólnego świętowania urodzin czy imienin, nasze Seniorki nie zapomniały o imieninach opiekunki grupy Lindy Tomczak.

„Zajęcia kreatywne dla Seniorów” to był strzał w dziesiątkę, Osiedlowy Dom Kultury „Zatorze” stał się miejscem, gdzie seniorzy mogą się spotykać, wspólnie uczestniczyć w ciekawych zajęciach i spotkaniach i rozwijać swoje pasje, to znakomite miejsce do integracji społecznej, by seniorzy mając więcej wolnego czasu pięknie i owocnie korzystali z jesieni życia!

Udostępnij na: