Ten adres powinny znać Twoje oczy!

Zapraszam Was do pawilonu „Rondo” mieszczącego się w Koninie przy ulicy Przemysłowej 9, pokonamy jeszcze tylko kilkanaście schodów by znaleźć się we właściwym miejscu, na pierwszym pietrze znajdziemy Klinikę Okulistyczno-Estetyczną.

Od wielu lat znajduje się tam również Poradnia Okulistyczna z której korzysta wielu mieszkańców naszego miasta, ale także regionu. Pomysłodawca kliniki, okulista Piotr Kleina-Schmidt, marzył o tym, by pacjent wychodzący z poradni mógł załatwić wszystkie sprawy związane z oczami w jednym miejscu, tak więc od marzeń do czynu i w sąsiedztwie poradni powstała klinika i specjalistyczny salon optyczny, gdzie pacjenci zdiagnozują i dokonają pomiaru wady wzroku, personel pomoże im w doborze i dopasowaniu okularów. Tu również pacjenci otrzymają profesjonalną poradę w temacie higieny oczu, zakupią niezbędne akcesoria do swoich „drugich oczu” by móc utrzymać je w należytej czystości i higienie. Niestety nie zawsze optometrysta może pomóc pacjentowi, na przeszkodzie w badaniu wzroku mogą stanąć choroby przewlekłe lub wykonane wcześniej zabiegi operacyjne, wtedy może skorzystać z sąsiedztwa poradni i poprosić o konsultację z lekarzem okulistą.

Wróćmy jednak do Kliniki Okulistyczno-Estetycznej, pacjenci znajdą tu najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistów z różnych dziedzin gotowych go użyć by przywrócić pacjentowi komfort widzenia, ułatwić codzienne funkcjonowanie, a także poprawić wygląd. Na sali zabiegowej specjaliści zajmą się wszystkimi zmianami zlokalizowanymi w okolicach oczu, usuniemy tu cysty, włókniaki, kępki i żółte brodawki, wykonamy blefaroplastykę czyli korektę górnych powiek. Skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, niestety z wiekiem ulega zwiotczeniu i dzięki zabiegowi wycięcia nadmiaru skóry pacjent odzyskuje korzystny wygląd, ale nie tylko! W wielu przypadkach nadmiar skóry ogranicza pole widzenia, co utrudnia funkcjonowanie i życie codzienne pacjenta. Pomoc uzyskają tu także pacjenci z niekontrolowanym skurczem mięśni okrężnych powiek, często drobny zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej stosowanej w okulistyce od wielu lat przyniesie zamierzony efekt i pozwoli się cieszyć ponownie sprawnym widzeniem otaczającego nas świata.

Nasz gospodarz, Piotr Kleina-Schmidt, poza tym, że jest wysoko cenionym specjalistą w swoim fachu jest również miłośnikiem i mecenasem sztuki. Wnętrza salonu optycznego i kliniki są wykonane z dobrych materiałów, kolory są przyjazne dla oczu, wpadające światło dopełnia roboty i podczas wizyty możemy się odprężyć i odpocząć. Dodatkowo pomogą nam w tym prace konińskich artystów, w tym znanej i lubianej Krystyny Ruminkiewicz z którą wspólnie nasz mecenas sztuki stworzył akcję „Sztuka nas szuka”. Podczas wizyty w klinice czy salonie możemy się poczuć jak w mini galerii i obejrzeć ciekawe prace naszych artystów. Jak wspominają pomysłodawcy akcji nasze oczy potrzebują kolorów, przy nich odpoczywają, odpoczywa również nasz mózg i ładujemy nasze akumulatory by w dobrym nastroju i humorze zmierzyć się z trudami dnia powszedniego. Sztuka nam w tym pomaga, stąd akcja będzie kontynuowana i podczas wizyty w tym miejscu będziemy mogli nakarmić nasze oczy i duszę pracami kolejnych artystów.

Warto zapamiętać ten adres i odwiedzić ten duży wielofunkcyjny ośrodek i znaleźć w jednym miejscu profesjonalną pomoc, by móc cieszyć się dobrym wzrokiem i życiem, zapraszam Was na pierwsze piętro pawilonu „Rondo” w Koninie przy ulicy Przemysłowej 9, Wasze oczy powinny poznać to nietuzinkowe miejsce!
Kontakt telefoniczny 451 564 084, po więcej informacji odsyłam Was na stronę www.esthe-eye.pl

Materiał promocyjny

Udostępnij na: