Thriller szpiegowski w Kinie pod Gwiazdami

Wakacyjne spotkania w kinie plenerowym to jedno z ulubionych wydarzeń mieszkańców Konina i gości. Atmosfera jest zawsze fantastyczna, okoliczności idealne, filmy świetne. Chyba już nie wyobrażamy sobie wakacji bez Kina pod Gwiazdami.

Od początku sezonu letniego, w każdy piątkowy wieczór, Kino Centrum i Koniński Dom Kultury zapraszają na spotkania w kinie plenerowym. 14 lipca zaproponowano widzom thriller ,,Szpieg, którego nie było”. To mrożąca krew w żyłach historia zawodowego oszusta, który przekonał niezliczone ofiary, że pracuje dla MI5 oraz historia kobiety, która się w nim zakochała, a potem doprowadziła do jego upadku. Scenariusz oparto na prawdziwej historii – przez co wywołuje dodatkowe dreszcze jeszcze długo po seansie! W rolach głównych wystąpili: James Norton i Gemma Arterton.

A w kolejny piątek, 21 lipca o 21.30, Kino pod Gwiazdami zawita na osiedle Zatorze. Na skwerze przy ul. Chopina pokażemy film ,,Mój piękny syn”. To z kolei chwytająca za serce historia rodziny, która musi zmierzyć się z uzależnieniem dorastającego chłopaka. Pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Natomiast 28 lipca, również o 21.30, przed KDK tegoroczny kinowy hit ,,John Wick 4”. Przygotujcie się na prawie 3 godziny nieprzerwanej akcji!

W sierpniu kino plenerowe przeniesie się na konińską starówkę, gdzie wspólnie z Miastem Konin będziemy prezentować Dobre Filmy na Bulwarze Nadwarciańskim. W repertuarze: 5 sierpnia ,,Wieloryb”, 12 sierpnia ,,W trójkącie”, 19 sierpnia ,,Boscy”. Start o 21.00.

Źródło tekstu i zdjęć: KDK

Udostępnij na: