To był bezpardonowy atak na Konin!

Wczoraj o godzinie 9.00 nasze miasto zostało zaatakowane i zdobyte… Szajka miłośników Citroenów zajęła plac Wolności, w sposób bezwzględny i bezpardonowy atakowali mieszkańców naszego miasta swą barwnością, entuzjazmem i pasją! Będący w pobliżu strażnicy miejscy nie byli w stanie powstrzymać ich precyzyjnych prób zarażania swą miłością do aut i dobrej zabawy wymierzonych w naszych współmieszkańców! Skandal, jak można być tak wesołym, pogodnym i pozytywnie zakręconym i jeszcze się z tym tak obnosić publicznie!

Członkowie Citroen Klub Poznań mają w  zwyczaju przebierać się i w zabawny sposób witać wiosnę, odwiedzając przy okazji ciekawe historycznie i turystycznie miejsca. Tym razem koninianin i członek klubu Janusz Adamkiewicz zaprosił tę wesołą ferajnę do Konina i w nasze piękne okolice. Na jego apel pozytywnie odpowiedziało 27 załóg, pięknie przystroili wiosennie auta ze świątecznymi akcentami i uzbrojeni w dobry humor stawili się na placu Wolności. Fundując naszym mieszkańcom możliwość podziwiania swoich aut.

Potem wykonali pamiątkowy filmik z przejazdu mostem Toruńskim i ruszyli dalej zwiedzać nasze okolice organizując sobie przy okazji dobrą zabawę, rywalizację i integrację. Odwiedzili między innymi zabytkową koparkę w Kleczewie i Muzeum Okręgowe w Koninie.

Brawa dla Janusza Adamkiewicza za pomysłową promocję Konina i okolic!

Udostępnij na: