100 lat pani Janiny!

Jubileusz setnych urodzin obchodziła 3 grudnia mieszkanka Konina pani Janina  Wałęsa. Z tej okazji najbliższa rodzina zorganizowała dla Jubilatki uroczystość, na której zgromadzili się krewni z kilku pokoleń.  Szczególne życzenia na ręce zacnej Jubilatki wraz z bukietem  kwiatów i listem gratulacyjnym przekazał od władz Miasta Konina Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina  oraz Magdalena Kuznowicz-Górniak – kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Koninie.

Witold Nowak podkreślił, że  wiek Jubilatki to skarbnica zebranych doświadczeń, w którym przewijały się cienie i blaski dnia codziennego. Życzył pani Janinie długich lat życia w dobrym zdrowiu i spokoju oraz tego, by każdy następny dzień był pełen  życzliwości i miłości osób bliskich. Osobne życzenia przekazano również z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego.

Pani Janina Wałęsa urodziła się w Niesłuszu (obecnie Konin). We wspomnieniach bliskich zapisała się jako zdolna i bardzo dobrze zorganizowana osoba. Doczekała się trójki dzieci: dwóch synów  i córki, siedmioro wnuków i dziewięcioro prawnuków.

Szanownej Jubilatce życzymy, aby Jubileusz stał się źródłem częstych spotkań z rodziną i okazją do pięknych wspomnień z przeżytego wieku. Życzymy kolejnych spokojnych lat życia, dużo zdrowia, pogody ducha, zadowolenia i osobistego  spełnienia.

Źródło zdjęć i tekstu: www.konin.pl

Udostępnij na: