Włącz się w konsultacje na temat przebudowy wyspy Pociejewo.

Rusza badanie ankietowe dotyczące analizy potrzeb społecznych mieszkańców Miasta Konin w zakresie rozbudowy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w postaci kompleksu basenów termalnych oraz hali widowiskowo-sportowo-kongresowej z częścią gastronomiczną oraz parkingiem/ami.

„Ekologiczny salon miasta – przebudowa wyspy Pociejewo” – Część I w ramach działania: Szczegółowa analiza budowania partnerstwa publiczno-prywatnego w zakresie konińskich inwestycji.

Ankietowani:
Ankieta skierowana do mieszkańców Konina oraz osób zainteresowanych rozwojem miasta w wieku powyżej 13 roku życia. Ankieta jest anonimowa.

Miejsce i czas przeprowadzenia badania
Badanie prowadzone przy pomocy formularza ankietowego (ankieta internetowa) do samodzielnego wypełnienia on-line przez ankietowanych lub stacjonarnie w siedzibie m.in. Urzędu Miejskiego w Koninie, Urzędów Gmin powiatu konińskiego, klubów sportowych, MOPR, DPS, NGO.

Odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie można udzielać w terminie 1-18 września br.

Ankieta składa się z pięciu modułów i czas jej wypełnienia wynosi od 3 do 6 minut. Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w badaniu. Państwa głos ma wpływ na kształt zmian na wyspie Pociejewo.

Ankieta dostępna jest pod linkiem >> kliknij tutaj

Udostępnij na: