Wymień opony w „Pewiku”!

PWiK to nie tylko woda i ścieki!

W ramach działalności pomocniczej od 3 kwietnia wydłużamy dla Państwa pracę serwisu wulkanizacyjnego. Pracujemy od godziny 7:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku. W soboty zapraszamy od 7:00 do 14:00. Istnieje możliwość przechowania opon na kolejny sezon w naszym magazynie. Zachęcamy również do skorzystania z usługi serwisu układu klimatyzacji przed okresem letnim.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Koninie zaprasza do swojego warsztatu i skorzystania z następujących usług:

– naprawy i wymiany opon z wyważaniem pompowania opon azotem ozonowania wnętrza pojazdu serwisu,
– czyszczenia i odgrzybiania systemu klimatyzacji

W przypadku ozonowania nie są używane żadne środki chemiczne. Wytwarzanie ozonu oparte jest na technologii lamp szklano – stalowych powlekanych platyną. Przy pomocy promieni wysokiego napięcia i promieni UV tworzy się ozon, który w postaci gazowej po wprowadzeniu do kanałów wentylacyjnych niszczy wszelkie bakterie i wirusy. Ma on bardzo silne właściwości odkażające i dociera do miejsc, których nie da się wyczyścić mechanicznie. Jednocześnie jest bezpieczny i nie odbarwi wnętrza auta. Wszystkie tworzywa, skóry i obicia tapicerskie zachowają swój kolor. Czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji może być wykonane ultradźwiękowo zamieniając płyn dezynfekujący w mgłę, ale również za pomocą najnowszej dostępnej na rynku metody „tunap”, która szybko usuwa osady oraz zanieczyszczenia powstałe na parowniku. Usuwa grzyby, pleśń i nieprzyjemne zapachy.

Posiadacze Konińskiej Karty Mieszkańca zapłacą 25% taniej za usługę przechowywania opon w sezonie wiosenno-letnim lub jesienno-zimowym przez okres 6 miesięcy, otrzymają również 10% rabatu na serwis klimatyzacji i ogumienia.

 

PWiK Sp. z o. o. Konin, ul. Poznańska 49
☎️ (63) 240 39 35
☎️ 603 031 463

Materiał promocyjny

Udostępnij na: