,,Zaczarowany Dzień Dziecka” w parku miejskim!

Od 10 lat Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie organizuje Zaczarowany Dzień Dziecka. W tym roku impreza odbywa się w ramach  obchodów 40-lecia placówki.  ,,Witajcie w naszej bajce” odbędzie się  w Parku im. F. Chopina w Koninie. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Konina.

,,Zaczarowany Dzień Dziecka” rozpocznie się od godz. 13.00!

Wśród atrakcji m.in.: koncert w wykonaniu Akademii Wokalnej MDK, rodzinne gry i zabawy, konkursy z nagrodami dla młodszych i starszych, pokaz iluzjonistów, darmowe dmuchańce, strefa baniek mydlanek, warsztaty malowania z gipsu, food trucki.

Tradycyjnie od godziny 13.00 dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Przedszkole numer 1, 4 i 8, Fundację Otwarcie i Fundację Podaj Dalej, Stowarzyszenie Gepetto, Towarzystwo Inicjatyw Obywatelskich, Szkołę Open Mind,  Akademię Piłkarską Reissa, CDN Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną,  Dom Pomocy Społecznej w Koninie oraz Muzeum Okręgowe w Koninie.

W tym roku będziemy wspólnie bawić się w bajkowej krainie Akademii Pana Kleksa. Nasz Dzień Dziecka to frajda dla dzieci, a dla Rodziców wspaniała okazja, aby twórczo spędzić czas ze swoim pociechami, bawiąc się i rywalizując. W parku nie zabraknie również tradycyjnych, festynowych atrakcji takich jak: stoiska handlowe i gastronomiczne. Przygotowano różnorodne warsztaty, rozgrywki oraz czytanie bajek. Na scenie będą się odbywać występy artystyczne, a wieczorem koncert w wykonaniu Wojowników Światła, prowadzonych przez Sylwię Dziardziel.

W międzyczasie odbędzie się rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie super nagród.

Zapraszam serdecznie w imieniu Organizatorów! Będzie pięknie i bajecznie!

Udostępnij na: