Zaczarowany Dzień Dziecka w parku miejskim!

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią z impetem wraca Zaczarowany Dzień Dziecka organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie. ,,Witajcie w naszej bajce” to tytuł 8 już edycji imprezy !

W Parku im. F. Chopina 29 maja dzieci wejdą w prawdziwą krainę bajek. Spotkają między innymi Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Jasia i Małgosię, wioskę Smerfów, Roszpunkę, Super Bohaterów. Tradycyjnie od godziny 14.00 na konińskie rodziny czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi dzieci z rodzicami wezmą udział w licznych konkursach i zabawach przygotowanych przez Przedszkole numer 1, 4 i 8; Fundację Otwarcie i Podaj Dalej, Muzeum Okręgowe w Koninie, Miejską Bibliotekę Pedagogiczną, WORD, firmę Kupiec, a także naszych przyjaciół z Ukrainy. Pojawi się również Konińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, Bank Żywności w Koninie i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

Zaczarowany Dzień Dziecka zakończy koncert w wykonaniu młodych artystów z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie oraz rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie super nagród.

Zapraszam wszystkich serdecznie w imieniu Organizatorów! Będzie pięknie i bajecznie!

Źródło tekstu i plakatu: MDK Konin

Udostępnij na: