Zajrzyjmy na plac budowy…

Do oficjalnego otwarcia Zintegrowanego Centrum Komunikacyjno-Handlowego pozostało 11 dni, chodźmy więc na ostatni roboczy spacer po placu budowy.

Zamontowano monitoring, powoli wyłaniają się miejsca parkingowe, pojawiły się tablice informujące o sposobie parkowania, dowiemy się z nich, że przewidziano 1 godzinny darmowy postój dla danego pojazdu raz na dobę. Wystarczy to na przemyślane wcześniej zakupy lub szybką konsumpcję, jeżeli przekroczymy darmowy czas postoju będziemy musieli zapłacić 4 zł za godzinę postoju. Pojawiają się już logotypy najemców części handlowej, w niektórych punktach widać już wyłożony na regały towar handlowy.

Przed naszym dębem „Zawiadowcą” zamontowano oświetlenie, dzięki któremu nasz bohater będzie wyglądał efektywnie gdy zapadnie ciemność.

Jeśli szukacie pracy to warto rzucić okiem na wystawione oferty pracy.

Zapewne wielu z Was wybierze się w piątek 27 października na oficjalne otwarcie całego kompleksu, wielu z Was czekało na tę inwestycję wiele lat i cieszy się z jej bliskiego zakończenia, są oczywiście osoby totalnie niezadowolone z wybranego wariantu inwestycji. Czas to sprawiedliwy sędzia i pokaże czy mamy więcej powodów do zadowolenia czy też potwierdzą się obawy sceptycznie nastawionych.

 

Udostępnij na: