Zielona wizytówka Konina!

Jak co roku Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie tonie w pięknej zieleni. O bujną roślinność, hodowaną na terenie zakładu, troszczą się  pracownicy gospodarczy, a ich ciężka praca sprawia, że otoczenie jest nie tylko ekologiczne, ale także estetyczne i przyjemne dla oka.

Co by nie powiedzieć, to starają się pięknie współistnieć ze środowiskiem naturalnym i wspierają je, na terenie zakładu znajdziemy pasiekę dla pszczół, domki dla jerzyków czy też gniazdo dla bocianów.

Mają znakomite instrumenty by ich tereny zielone przykuwały uwagę, sami używają ulepszacza do gleby własnej produkcji o handlowej nazwie MAGNO HORTIS, posiadają też własną uprawę traw, które przekazują do ozdoby miejskich skwerów i placów przed budynkami miejskimi.

Jeżeli chcielibyście mieć takie piękne trawy ozdobne przed swoim domem to MZGOK zachęca do ich zakupu, warto też rozważyć zakup ulepszacza do gleby MAGNO HORTIS!

Warto zapamiętać ten adres: SULAŃSKA 13, jako mieszkańcy Konina możemy skorzystać bezpłatnie z PSZOK, przywieźć tu zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny, odpady remontowe, opony od aut osobowych, stare meble i wersalki, a w drogę powrotną zabrać sadzonki pięknych traw ozdobnych!

Fot. Szymon Kocioruba

Udostępnij na: