Znów zadbali o potrzebujących na Zatorzu!

4 listopada 2022 roku w Osiedlowym Domu Kultury ,,Zatorze” działającym przy Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Zatorze”, odbyła się kolejna akcja pod hasłem: ,,ZMIEŃ- WYMIEŃ- PODARUJ”.
Organizatorzy jak zwykle mogli liczyć na mieszkańców Zatorza, którzy przynieśli dla potrzebujących ubrania, buty, czapki, szaliki i akcesoria dziecięce. Stojący na korytarzu „Ciepły wieszak” został zasilony płaszczami, kurtkami i marynarkami, także osobom w gorszej kondycji finansowej z pewnością będzie łatwiej przetrwać zbliżający się okres zimowy.
Tego typu akcje są bardzo potrzebne, z jednej strony zbędne nam ubrania, obuwie, zabawki zamiast trafić na śmietnik dostają „drugie życie”, chronimy przez to zasoby naturalne, uczymy wrażliwości dla potrzebujących nasze pociechy i co najważniejsze w tych trudnych czasach wspomagamy tych, którzy tej pomocy potrzebują!
– Jestem bardzo zadowolony z naszej akcji, której głównym celem jest pomoc dla mieszkańców oraz tym, że cieszy się ona tak dużym zainteresowaniem – podsumował Maciej Ostrowski, Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze”.

Źródło: Osiedlowy Dom Kultury „Zatorze”

Udostępnij na: