Anioły fruwały w Oskardzie!

Na swoje 19. urodziny zaprosili do Oskardu w niedzielny wieczór (20 listopada) członkowie Konin Gospel Choir. Wraz z chórzystami i zespołem Holy Noiz gościnnie wystąpiła Natalia Kukulska – już po raz drugi. Już od pierwszych dźwięków muzyki gospel w gościnnym Oskardzie czuło się latające anioły. Wszyscy uczestnicy koncertu bowiem wznieśli się na muzyczne wyżyny. Rewelacyjny był chór, rewelacyjna i jedyna w swoim rodzaju Natalia Kukulska. Swobodnie dorównywał im w tym Holi Noiz. No i oczywiście wspaniała konińska publiczność, śpiewająca i bawiąca się razem z artystami.

Oczywiście nie zabrakło założyciela Konin Gospel Choir, franciszkanina o. Lecha Dorobczyńskiego, który na koniński koncert przyjechał niemal prosto z Meksyku.

– Czekaliśmy ogromnie na ten koncert – mówiła Beata Stanisławska, dyrektor i dyrygent Konin Gospel Choir. – Jeśli chcecie wyjść stąd z przekonaniem, że będzie lepiej to fantastycznie. Jeśli przyszliście po to, żeby z nami śpiewać i zatańczyć to będzie ku temu okazja. Jeśli chcielibyście się dokarmić dobrym słowem to również będzie okazja.

Tak też było przez blisko dwie godziny, które zakończyły się przesłodkimi krówkami oraz urodzinowym tortem. A życzenia popłynęły od wielu osób i instytucji. W imieniu prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego złożył je jego zastępca Witold Nowak.

Źródło tekstu i zdjęć: www.konin.pl

Udostępnij na: