Drogie Panie, Priscilla i Elvis zapraszają do kina Helios!

17 stycznia o godzinie 18:00 w konińskim Heliosie kolejny seans z cyklu Kino Kobiet, a na ekranie „Priscilla” – głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwiazdorze rocka.

Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.
Elvis zasypuje ukochaną prezentami, przekonuje jej rodziców, by nastolatka jeszcze przed ukończeniem liceum opuściła rodzinny dom i zamieszkała w jego willi. Doradza jej, jak powinna farbować włosy, w jakich kolorach nosić ubrania, i bardzo mu się nie podoba, gdy Cilla ma w tych tematach inne zdanie. Wpatrzona w mężczyznę dziewczyna leci na drugi koniec świata, gdzie zajmuje się głównie czekaniem na swojego wybranka. Z czasem na sielankowym obrazku pojawiają się pierwsze pęknięcia.

Link do wydarzenia: https://www.helios.pl/14,Konin/BazaFilmow/Szczegoly/film/30703/<

Udostępnij na: