Festiwalowa lokomotywa ruszyła pełną parą!

Dziś o godzinie 9.00 na skwerze przed Konińskim Domem Kultury w Koninie wystartował 44. Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie!

– Od dziś Koninem rządzą dzieci, klucze do bram miasta przekazałem niesamowitej młodzieży uczestniczącej w festiwalu – powiedział Piotr Korytkowski, prezydent Konina!

Dzieci i młodzież poznały również jurorów konkursu tanecznego i wokalnego!

Będzie się działo w Koninie, będzie pięknie, kolorowo i radośnie! Korzystajmy!

Nowe oblicze będzie miał czwartkowy, festiwalowy wieczór. W tym roku zaprosimy uczestników Festiwalu i ich opiekunów oraz wszystkich mieszkańców Konina i okolic, na wielką imprezę otwarcia na placu przed Konińskim Domem Kultury. Szaloną dyskotekę w fantastycznej oprawie rozpocznie DJ Michał Szymański z RMF Maxxx, dołączy do niego Anna YouYa Jujka – tancerka, choreografka znana w świecie tanecznym z niewyczerpanej energii i pasji. Pracowała przy wielu projektach w Polsce i na całym świecie, znana jest m.in. z telewizyjnego programu ,,Got to dance. Tylko taniec”. Anna Jujka zaprosi wszystkich chętnych do efektownego tanecznego show. Potem stery za mikserem przejmie jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów muzycznych – Gromee. Będzie to wielka, kolorowa, szalona impreza, na którą zapraszamy wszystkich mieszkańców Konina.

Udostępnij na: