Mikołajkowe spotkanie rodzin zastępczych z powiatu konińskiego

Święty Mikołaj zawita 8 grudnia do Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, by spotkać się z rodzinami zastępczymi z powiatu konińskiego.

 W rodzinnym spotkaniu weźmie udział trzysta osób ze środowiska społecznego i rodzinnej pieczy zastępczej. Wydarzenie adresowane jest przede wszystkim do dzieci z powiatu konińskiego przebywające w pieczy. Jednak, jak co roku, w zabawie uczestniczyć będą także ich rodzice zastępczy i biologiczni. W świąteczny nastrój wprowadzą uczestników spotkania konkursy i zabawy o tematyce bożonarodzeniowej. Nie zabraknie też gościa specjalnego, czyli św. Mikołaja, który obdaruje najmłodszych drobnymi upominkami i słodkościami.

Projekt „Bajkowa Kraina – spotkanie z Mikołajem 2023 r. Promocja rodzicielstwa zastępczego” organizują Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie oraz studenci działający w Kole Naukowym PEGAZ Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. W realizacji przedsięwzięcia wspiera ich liczne grono partnerów.

Tegoroczna mikołajkowa zabawa w rodzinnym gronie odbędzie się 8 grudnia w auli Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00.  Zapraszamy!

Źródło: Marta J. Bagrowska Powiatowy rzecznik prasowy

Zdjęcie ilustracyjne z imprezy z 2019 roku

Udostępnij na: