Zajrzyjmy do naszych Seniorek z Zatorza…

Mędrcy powiadają, że w grupie siła i znakomicie tę tezę udowadniają nasze Seniorki z Zatorza uczestniczące w “Zajęciach kreatywnych dla Seniorów” organizowanych dla nich bezpłatnie w Osiedlowym Domu Kultury “Zatorze” jako mieszkańców osiedla i mieszkańców wspólnot mieszkaniowych zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową “Zatorze”.

Podczas wspólnych spotkań świętują urodziny, imieniny swoich współtowarzyszek, a także 40-kę Prezesa Macieja robiąc mu miłą niespodziankę, pamiętają o ważnych świętach i rocznicach narodowych, odwiedzają galerie sztuki, bywają w muzeach i na spektaklach, wspólne oglądanie filmów w kinie też uwielbiają! Podróżują, wspólnie po parkach spacerują i w ciekawych szkoleniach biorą udział pokazując, że jesień życia to piękny okres w naszym życiu z którego warto czerpać całymi koszami, wspólnie i twórczo to ich dewiza!

Jeśli macie w swoim otoczeniu seniora, który zamiast samotnego życia w zaciszu domowym chciałby dołączyć do tej młodej duchem wesołej ekipy to wspomnijcie mu o tym ciekawym projekcie!

Źródło: Osiedlowy Dom Kultury „Zatorze”

Udostępnij na: