MZGOK ma powody do świętowania

W sobotę 4 czerwca MZGOK Sp. z o. o. postanowił uczcić kilka ważnych wydarzeń.

Okazji do świętowania było kilka 20-lecie istnienia sortowni odpadów komunalnych, 7-lecie istnienia Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych potocznie nazywanego spalarnią, spółka nie świętowała 5-lecia istnienia ZTUOK z powodu ograniczeń wynikających z trwającej wtedy pandemii koronawirusa. Świętowano również z małym opóźnieniem przypadający 10 maja Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej.

Prezes Drzewiecki pochwalił się znakomitymi wynikami finansowymi za 2021 rok, to dzięki dobremu zarządzaniu spółką jako mieszkańcy Konina możemy się cieszyć jedną z najniższych stawek za wywóz odpadów komunalnych w naszym kraju w kwocie 20 zł za osobę! Prezes Drzewiecki pochwalił się również licznymi nagrodami i wyróżnieniami jakie otrzymała zarządzana przez niego spółka, wspomniał również, że MZGOK jako lider w swojej branży stara się reagować wcześniej na ogłaszane zmiany i nowe wymogi, obecnie są tego wymierne skutki, bo zakontraktowane wcześniej inwestycje zostały wykonane po dużo niższych kosztach niż gdyby rozpoczynały się dopiero teraz, warto tu wspomnieć o budynku socjalnym dla pracowniku czy trwającej budowie zadaszonych boksów magazynowych ze ścianami ogniotrwałymi do odpadów przeznaczonych do recyklingu.

Jak wspominał wielokrotnie prezes Drzewiecki wraz z Elżbietą Streker-Dembińską – Dyrektor Techniczną w MZGOK, wszystkie osiągnięcia są wynikiem ciężkiej i dobrej pracy całego zespołu, spółka pamięta również o byłych pracownikach przebywających na rencie i emeryturze, którzy również ją współtworzyli i uczestniczyli w zmianach, które pozwoliły na jej obecną pozycję jako lidera w branży.

Był czas na odznaczenia i wyróżnienia, wszyscy pracownicy spółki z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej otrzymali nagrody finansowe.

Pozostaje mi życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim pracownikom MZGOK i dalszych pomyślnych lat dla zakładu!

Udostępnij na: