NEW YORK PIZZA KONIN UL. KOLSKA 15 A ZAPRASZA NA PYSZNOŚCI!

Niedawno w Koninie wystartowała nowa pizzeria NEW YORK PIZZA DEPT. mieszcząca się przy ulicy Kolskiej 15 A, postanowiłem ją odwiedzić i przekonać się cóż tam ciekawego można zjeść.

Skoro pizzeria to wiadomo, że lokal pyszną pizzą stoi, można zamówić pizzę w 38 wariantach, dodatkowo można miksować sobie w wersji pół na pół, aż znajdziemy nasz ulubiony wariant. Pizzeria serwuje pizzę na cienkim cieście, ale jeżeli tak jak my wolicie na grubszym cieście, to bez problemu dostaniecie wymarzoną pizzę na podwójnym cieście.

Wszystkie warianty pizzy które mieliśmy okazję próbować były bardzo smaczne, zrobione ze świeżych i dobrych jakościowo składników, najbardziej nas urzekł wariant nr 15 INDIA INDIA z serem, oliwą z oliwek, kurczakiem, rodzynkami, ananasem, kukurydzą, płatkami chilli i sosem curry, z bardzo fajnym balansowaniem pomiędzy słodyczą, a ostrością. Bardzo smakował nam również wariant nr 16 TUNA HUDSON z delikatnym sosem morskim, serem, tuńczykiem, cebulą, czarnymi i zielonymi oliwkami oraz kukurydzą.

Kusił nas wariant nr 38 RULETKA z sosem pomidorowym, serem, salami, cebulą i kukurydzą – w tym wariancie na kilku kawałkach użyta jest mieszanka ognistych sosów OMG i Green Gringo, nigdy jednak nie wiemy na których. Zostawiliśmy jednak ten wariant dla większych śmiałków i fanów ostrości.

Spróbowaliśmy też fajnego makaronu MARIOS BROCCOLI: penne z szynką, pieczarkami, brokułami w pysznym, delikatnym śmietanowym sosie zapiekane z serem.

Nasze kubki smakowe zostały dopieszczone również świetną sałatką MANHATTAN STYLE SALAD z miksem rzymskiej i karbowanej sałaty, chrupiącego boczku, wiórków sera cheddar, czerwoną cebulą, dressingiem lemon mayo i przepysznym kurczakiem w autorskiej panierce, świetny chrupiący kurczak robi robotę w tej sałatce! Do zestawu podawane są bardzo smaczne paluchy chlebowe – ta sałatka nas oczarowała!

Podsumowując warto tam zajrzeć, fajny urządzony w nowoczesnym stylu lokal, w którym można smacznie zjeść i miło spędzić czas, pomyślano tu także o naszych pociechach, które potrafią nudząc się zepsuć najlepsze wyjście na miasto. Mają tu do dyspozycji zabawkową pizzerię, także zjecie na miejscu pyszną pizzę przygotowaną przez pracowników, a także tę przez waszego łobuziaka.

Warto wziąć do ręki ulotkę reklamową lokalu, dzięki uważnej lekturze można sporo zyskać zamawiając w zestawach, przy zamówieniach telefonicznych mogą skorzystać również firmy zlokalizowane w biurowcach i lokalach usługowych, fajną rzeczą jest również to, że zamawiając na wynos lub z dowozem nie płacicie za karton do pizzy. Doceniają tu również posiadaczy Karty Dużej Rodziny oferując aż 15 procentową zniżkę.

Ja wpisuję ten lokal na swoją KULINARNĄ MAPĘ KONINA, Was zachęcam do odwiedzenia ich i spróbowania ich dań.

NEW YORK PIZZA DEPT.

Konin, ul. Kolska 15 A

Tel. 72 72 72 608

Materiał promocyjny

Udostępnij na: