Orkiestra zagra znów w Koninie!

Już za tydzień w Galerii nad Jeziorem kolejny raz zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. O przygotowaniach do konińskiego finału mówili m.in. szefowa Sztabu WOŚP w Koninie Justyna Kałużyńska, dyrektor Galerii Anna Frydrysiak i Ireneusz Niewiarowski animator aktywnego biegania.

Podobnie jak przez poprzednie 30 lat i w tym roku nie zabraknie atrakcji. Będą więc licytacje (z piłką z autografem Roberta Lewandowskiego włącznie), zabawy, happening przy Rondzie WOŚP z udziałem młodzieży, Anielska Załoga, bieg „Policz się z cukrzycą” itd.

W tegorocznej akcji gromadzenia funduszy na Orkiestrę uczestniczyć będzie około 700 wolontariuszy.

– Jesteśmy jednym z największych sztabów regionalnych w Polsce. Dowodem na to specjalna statuetka (wykonano ich tylko 20), przyznana nam przez sztab Jurka Owsiaka – nie kryła satysfakcji Justyna Kałużyńska.

Nie pozostaje więc nic innego jak w niedzielę (handlową) 29 stycznia aktywnie włączyć się w zespołowe granie dla potrzebujących.

Prezydent Konina Piotr Korytkowski przekazał na licytację bilet MZK Konin imienny, sieciowy, całoroczny na wszystkie linie autobusowe MZK w Koninie.
Karnet o wartości 1010 zł uprawnia do bezpłatnych przejazdów autobusami MZK na wszystkich liniach autobusowych od 1.02.2023 do 31.01.2024 roku.

Tutaj link do licytacji
https://allegro.pl/…/bilet-mzk-od-prezydenta-miasta…

Jeśli ktoś lubi pływać to zachęcam do licytacji na rzecz WOŚP karnetu na basen w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym RONDO przekazanego przez prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego.
Obiekt to rodzinny park wodny z sześcioma torami do pływania, zjeżdżalnią, brodzikiem, rwącą rzeką, masażami wodnymi, sauną i jacuzzi.
Licytujemy voucher podarunkowy o wartości 690 zł uprawniający do 30 wejść na basen . Karnet jest ważny do 31 grudnia 2023 roku.

 

Źródło tekstu i zdjęć: www.konin.pl

Udostępnij na: