Policjantki w czerwonych czapeczkach!

Młodsza aspirant Sylwia Raniś wraz z koleżeństwem z konińskiej policji zorganizowała zbiórkę dla Jolanty Szwacińskiej, która prowadzi zawodowo rodzinę zastępczą dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą przebywać ze swoimi rodzicami.
W ramach współpracy z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie, na terenie szkoły zorganizowano zbiórkę, podczas której zebrano środki pieniężne, słodycze, artykuły spożywcze, chemię, kosmetyki, zabawki i artykuły szkolne. Fajnie, że na ekipę z CKU zawsze można liczyć w takich sytuacjach!
Do prowadzonej zbiórki dołączyli się również funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Koninie, którzy przekazali słodycze dla dzieci.
Wszystkie dary ledwo zmieściły się do bagażnika policyjnego radiowozu, nasze dzielne policjantki zmieniły czapki na te czerwone, otrzymane od św. Mikołaja i zawiozły wszystkie prezenty pod właściwy adres!
Wielką przyjemnością dla nich było widzieć radość i uśmiech na twarzach obdarowanych dzieci, brawo dla wszystkich, którzy przyczynili się do ich uśmiechu!
Przypominamy również o zbiórce pieniężnej na stronie zrzutka.pl i Ty możesz pomóc i podarować uśmiech!

Źródło: fanpage Zarządu Terenowego NSZZP KMP Konin

Udostępnij na: