Prima Zdrowie – to dobry adres by odzyskać zdrowie!

Powiedzenie „jesteś tym, co jesz” nie wzięło się z przypadku! Nasz organizm trawi pokarm i wykorzystuje wszystkie jego składniki do budowy, regeneracji i wszystkich niezbędnych funkcji życiowych. Niestety na półkach sklepowych coraz częściej znajdujemy żywność złej jakości, wysokoprzetworzoną, pełną chemii, ulepszaczy i konserwantów, czego konsekwencją jest rozwój wielu chorób cywilizacyjnych jak cukrzyca, otyłość, alergie, nietolerancje pokarmowe i wiele innych chorób przewlekłych!

Wielu z nas zaczyna się dopiero nad tym zastanawiać gdy dana jednostka chorobowa rujnuje życie jej lub bliskich jej osób, wtedy pojawia się refleksja, że tak jak dom na lata buduje się od porządnych fundamentów, tak samo nasze zdrowie ich wymaga! A tym fundamentem jest zdrowe odżywianie!

I tu naprzeciw wychodzą nam sklepy ze zdrową żywnością Prima Zdrowie, warto znać ich adresy, by się zatrzymać, zastanowić i rozpocząć drogę ku zdrowiu naszej rodziny! Zalążkiem ich powstania była koncepcja stworzenia miejsca, które nie tylko jest sklepem spożywczym, ale i miejscem do uzyskania porady, pomocy i wszelakiego wsparcia w dążeniu do poprawy zdrowia. Chcą nam pomóc w dotarciu do źródeł naturalnych dóbr naszej Matki Ziemi – stawiając na naturę!

Pracownicy pomogą nam w doborze produktów – dobór wg. predyspozycji danej osoby, doradzą jakie produkty warto łączyć ze sobą, a których nie wolno, które warto połączyć z witaminami czy innymi suplementami diety przy danych schorzeniach. Ideą tego miejsca jest wykorzystanie naturalnych metod wzmocnienia organizmu przez wybór wyselekcjonowanych produktów, w pierwszej kolejności certyfikowanych i naturalnych! Personel chętnie podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem, wiele produktów stosują sami w swojej codziennej diecie i wiedzą co oznaczało dla nich samych wprowadzenie ich do swojego jadłospisu.

Nie chcą się ograniczać tylko do handlu zdrową żywnością, chcą edukować i pomagać w zmianie niezdrowego trybu życia społeczeństwa pokazując jak można jeść zdrowo i przyjemnie, w przyszłości planują dotrzeć do najmłodszych z akcjami promowania zdrowego żywienia.

W sklepach Prima Zdrowie znajdziecie szeroki asortyment dla:

– alergików

– osób z nietolerancjami pokarmowymi

– osób będących na diecie

– osób z chorobami przewlekłymi

Ich sklepy znajdziecie w Koninie, Kole i Kaliszu, warto zapisać sobie ich adresy pod literą „Z” jak zdrowie:

– Konin, Aleje 1 Maja 18 a

– Koło, ul. Broniewskiego 19 b

– Kalisz, ul. Kanonicka 6

W Koninie czeka na Was Joanna, która z uśmiechem i serdecznością wprowadzi Was w tajniki zdrowego odżywiania, nie marnujcie czasu, warto już dziś wejść na właściwą ścieżkę ku zdrowiu!

Materiał promocyjny

Udostępnij na: