Rewelacyjna pizza na kawałki, Pizzę SLICE weź na ząb!

Na początku września wystartował w naszym mieście bardzo fajny przybytek podniebiennych rozkoszy, wiem, że lubicie pizzę w różnych wariantach, a tą bankowo będziecie zachwyceni!

Ada zbierała swoje doświadczenie w branży gastronomicznej, ale zapragnęła mieć coś „swojego” i tak wspólnie ze swoim partnerem Patrykiem otworzyli w Koninie przy Alejach 1 Maja 19 D lokal z pizzą na kawałki. Jak twierdzą chcą dać wam dobrze zjeść, ale tak na naszą polską kieszeń. Umówiłem się z nimi na spotkanie o godzinie 10.00, gdy otwierają swój lokal, powitali mnie uśmiechem i cudnymi zapachami od których ślinka pociekła. Trwał wypiek różnych wariantów pizzy, każda prostokątna blacha zawierała dwa warianty. Uwijali się jak w ulu, bo gdy wybija godzina 10.30 w lokalu robi się tłoczno, młodzież z pobliskiego „Koperasa” już wie, że można tu smacznie i niedrogo zjeść. Gdy tak wpadali, zamawiali i się pizzą zajadali postanowiłem chwilę z nimi porozmawiać, jakie są ich wrażenia. Pizza im bardzo smakuje, już za 7 zł można poskromić tu głodomorrę, młodzież dodatkowo docenia, że wszystkie dodatki do pizzy są za free, do wyboru mamy ketchup, dwa autorskie sosy własne i pyszną oliwę czosnkową.

Młodzież pojadła i wróciła na lekcje, gdy zrobiło się spokojniej Ada zapytała czy mam ochotę spróbować ich pizzy, no jakby inaczej. Wybrałem pyszny wariant z kurczakiem i kukurydzą i mięsną. Najpierw spróbowałem pizzy bez dodatku sosów czy oliwy, potwierdziło się to co usłyszałem od młodzieży, pysznie naładowana kurczakiem i dobrej jakości dodatkami, chrupki spód i puszysty środek. Powiem szczerze, że mając odniesienie do klasycznej pizzy z rantami to tu cały czas mamy świetnie wypasioną pizzę, w wielu wypadkach sporo trzeba dopłacić by mieć tak bogaty wariant. A tu od 7 do 12 zł za pyszny kawałek sycącej pizzy to super przełożenie jakości do ceny. Jestem bardzo na tak!

Warto pytać i czytać o ich promocjach, dla aktywnych kawałek pizzy gratis, warto też odwiedzić ich lokal tuż przed zamknięciem, zgarniecie wtedy dostępne pizze po połowie ceny! Super promka, zamiast wyrzucać sprzedadzą wam pizzę za ułamek jej wartości!

Zapytałem o ich ciasto, to mix trzech różnych przepisów, masa prób, ale efekt jest przesmaczny, jestem pod wrażeniem ich determinacji, że w tak trudnych czasach nie boją się ryzyka i chcą mieć coś swojego!

Z czystym sumieniem wpisuję Pizza SLICE na swoją KULINARNĄ MAPĘ KONINA i zapraszam was serdecznie do odwiedzenia tego fajnego miejsca w naszym mieście i zjedzenia wybranego kawałka pysznej, gorącej pizzy na miejscu, jeśli nie macie czasu skorzystajcie z opcji z dowozem!

Pizza SLICE

Konin, Aleje 1 Maja 19d

☎️ 535 128 936

 

Udostępnij na: