Targi Odnawialnych Źródeł Energii startują już we wtorek!

Kolejna okazja do spotkania się, po raz drugi w Koninie, na Targach Odnawialnych Źródeł Energii pn. „Nowa Energia w Regionie”. Termin wydarzenia to 11 – 12 października. Targi mają charakter międzynarodowy. Organizatorzy przewidują udział minimum 30 wystawców – przedsiębiorców z branży OZE, w tym: 10 z zagranicy, 15 z obszaru Wielkopolskiej Doliny Energii – związku samorządów z terenu Wielkopolski Wschodniej, 5 wystawców – to instytucje otoczenia biznesu.

Celem targów jest przede wszystkim przedstawienie nowoczesnych technologii w obszarze czystej i zielonej energii, zaprezentowanie produktów i ekonomicznych rozwiązań jak oszczędzić koszty energii, zdobycie wiedzy na temat oferty finansowania projektów inwestycyjnych oraz programów dotacyjnych, innowacyjnych form eko spalania i co najważniejsze nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, krajowych i zagranicznych.

Dla wystawców z terenu Wielkopolskiej Doliny Energii, przygotowano konkurs – Lider OZE w Wielkopolskiej Dolinie Energii, realizowany przy współpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Koninie, wręczenie nagrody i wyróżnień odbędzie się w drugim dniu na zakończenie wydarzenia.

Targi odbędą się budynku Akademii Nauk Stosowanych w Koninie przy ul. Przyjaźni 1.

Źródło: Urząd Miejski w Koninie

Udostępnij na: