Coraz mniej czasu zostało aby wziąć udział w Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

W dniach 16-19 sierpnia br. Gminne Biuro Spisowe w Koninie wraz z Głównym Urzędem Statystycznym w Poznaniu zorganizowało na placu Wolności punkt spisowy, w którym wszyscy zainteresowani mogli wypełnić obowiązek spisowy. W ciągu 4 dni funkcjonowania, punkt odwiedzony został przez liczną grupę mieszkańców Konina, którzy skorzystali z pomocy rachmistrzów i dopełnili obowiązku udziału w spisie.
Wszystkim mieszkańcom Konina, którzy nas w tym czasie odwiedzili dziękujemy. W trakcie naszych spotkań z Państwem bardzo często padało pytanie do kiedy można się spisać w Narodowym Spisie Powszechny Ludności i Mieszkań 2021?
Odpowiedz na to pytanie jest krótka. Spis trwa do 30 września br., a więc czasu na spisanie jest coraz mniej, a kary przewidziane dla tych, którzy się spóźnią mogą być bardzo surowe. Mając na uwadze, że nasza akcja spisowa spotkała się z Państwa żywym zainteresowaniem, informujemy że punkt spisowy na placu Wolności zostanie ponownie uruchomiony.
Będzie to miało miejsce już w najbliższy poniedziałek 30 sierpnia i potrwa do piątku 3 września br. (punkt będzie czynny w godzinach od 9.00 do 17.00)

Udostępnij na: