Dlaczego młodzi nie decydują o sprawach młodych?

Stowarzyszenie Aglomeracja Konińska, Młodzieżowa Rada Miasta Konina oraz Młodzieżowa Rada Miasta Goliny serdecznie zaprasza do zapisów i udziału w Sejmiku Samorządów Uczniowskich Aglomeracji Konińskiej ,,Dlaczego młodzi nie decydują o sprawach młodych?”

Termin:
11 grudnia 2023

Uczestnicy:
Reprezentanci samorządów szkół ponadpodstawowych oraz wyższych (grupy 2-3 osobowe)

Miejsce:
Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, ul. Przemysłowa 3D

Czas trwania:
10:00 – 14:00 (rejestracja uczestników od 09:30)

Rejestracja uczestników: REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Gość specjalny: Przemysław Staroń – Nauczyciel Roku 2018, został wybrany Człowiekiem Roku 2028 w kategorii „Wzorowe sprawowanie”, przyznany w plebiscycie czytelników „Gazety Wyborczej”. Ponadto otrzymał Medal „De nihilo nihil fit” od Marszałka Województwa Pomorskiego za wyjątkowe osiągnięcia, pasję oraz przełamywanie schematów w pracy edukacyjnej. Jego zaangażowanie zostało docenione również Nagrodą Generations@School za innowacyjny projekt organizacji międzypokoleniowych spotkań w szkołach z okazji Europejskiego Dnia Solidarności Międzypokoleniowej. Autor książek „Szkoła bohaterek i bohaterów, czyli jak radzić sobie z życiem” oraz „Szkoła bohaterek i bohaterów 2, czyli jak radzić sobie ze złem”. Wśród materiałów dla uczestników Sejmiku będzie egzemplarz książki Przemka Staronia.

(Tekst i grafika – Stowarzyszenie ” Aglomeracja Konińska” , zdjęcie poglądowe z fanpage Młodzieżowej Rady Miasta Konina)

Udostępnij na: