Jesienna sesja w parku w Żychlinie

Złota polska jesień zagościła na dobre w zabytkowym parku znajdującym się przy Zespole Szkół Ekonomiczno Usługowych w Żychlinie. Uroki parku i jesieni docenili uczniowie i  nauczyciele szkoły, aranżując wyjątkowe  miejsce do sesji zdjęciowej. Przygotowania wymagały współpracy wielu osób, a efekty pracy to wynik wspaniałych relacji jakie udaje się w żychlińskiej placówce od lat osiągać. Z wyjątkowej scenerii korzystali uczniowie szkoły, ale warto wspomnieć, że park jest otwarty dla zwiedzających i tym razem wspólnie ze społecznością szkolną jesienne zakątki parku odwiedzali mieszkańcy Żychlina, Konina, uczniowie Szkoły Podstawowej i przedszkolaki z Żychlina.

Można było wziąć udział w sesji zdjęciowej. Efektem wspaniałej współpracy z fotografem Arkadiuszem Jóźwiakiem z Konińskiego Klubu Fotograficznego są zdjęcia młodzieży, parku i mieszkańców naszego regionu.

Okazuje się, że nie wszyscy wiedzą, że tak piękne i dostępne miejsce jest w naszym regionie, dlatego w przyszłym roku nasza jesienna sceneria będzie dostępna znacznie dłużej.

Źródło: ZSEU w Żychlinie

 

Udostępnij na: