Koło Naukowe Avocado organizuje zbiórkę dla dzieci

Działające w PWSZ w Koninie Koło Naukowe Avocado organizuje w pierwszym tygodniu grudnia MIKOŁAJKOWY TYDZIEŃ POMOCY dla dzieci z konińskiego Pogotowia Opiekuńczego.
Zbiórka charytatywna trwać będzie od 6 do 10 grudnia w godzinach 8.30–14.00.
W tych dniach, w budynkach przy ul. Przyjaźni 1 i ul. Wyszyńskiego 35, studenci dietetyki oraz zdrowia publicznego będą pełnić dyżury i odbierać przynoszone rzeczy. Na darczyńców będą czekać w holu, przy głównych wejściach do budynków. Znakiem rozpoznawczym będzie czapka Świętego Mikołaja.
Jeżeli chodzi o najpotrzebniejsze rzeczy, którymi można obdarować dzieci, są to przede wszystkim słodycze, kosmetyki, artykuły szkolne, gry planszowe, puzzle, książki dla młodzieży. Warto wiedzieć, że dzieci przebywające w ośrodku mają od 13 do 15 lat. W placówce jest sześć dziewczynek i jeden chłopiec.
Naszą charytatywną akcją chcemy zachęcić jak najwięcej osób do udzielenia pomocy, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Serdecznie zapraszamy także osoby spoza uczelni. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Konina z przyjemnością okażą serce i chęć pomocy potrzebującym.
Liczymy na Państwa!
Członkowie Koła Avocado

Udostępnij na: