Kris kolejnym Mistrzem Karaoke!

Pełna sala gości, cudowny koncert Wojowników Światła, wybór Mistrza Karaoke tak przebiegło drugie już wydarzenie z cyklu „Dawnych wspomnień czar…”. Młodzieżowy Dom Kultury z okazji Walentynek zorganizował jedyne w swoim rodzaju Miłosne Karaoke.

Najpierw na scenie pojawili  się Wojownicy Światła pod kierownictwem Sylwii Dziardziel, a także zespół w składzie: Robert Goździewicz – instrumenty klawiszowe, Mariusz Sztuba – gitara, Sławek Kluczewski – gitara, Jarek Szczeciński – perkusja. W ich wykonaniu usłyszeliśmy najlepsze przeboje The Beatles.

Kolejnym punktem programu było Miłosne Karaoke. Na scenie MDK mogliśmy podziwiać występy 10 wykonawców. Każdy stolik wytypował swojego kandydata do tytułu Mistrza/Mistrzyni Karaoke. Po wysłuchaniu wszystkich piosenkarzy goście wieczoru w ramach głosowania wyłonili najlepszego wykonawcę. Tym razem statuetka trafiła w ręce Krisa. Gratulujemy!

Było to drugie spotkanie z całego cyklu, który zwieńczy wyłonienie Mistrza Karaoke 2024, widzimy się już w kwietniu na kolejnym karaoke.

Źródło: MDK Konin

Udostępnij na: