Profesjonalnie i w dobrej cenie

Centrum Kosmetologii i Centrum Dietetyki to dwie nowe uczelniane jednostki organizacyjne. Będą wykonywać usługi na rzecz naszych studentów i pracowników, a także mieszkańców Konina i okolic.

W zakresie zadań Centrum Kosmetologii znalazło się prowadzenie usług edukacyjnych, poradnictwa kosmetycznego, profilaktyki zdrowotnej, a także wykonywanie zabiegów kosmetycznych i upiększających. Tutaj będzie można zdiagnozować stan skóry i uzyskać indywidualną poradę dotyczącą jej pielęgnacji. Dzięki dobremu wyposażeniu uczelnianych gabinetów kosmetologii do wyboru będzie wiele zabiegów aparaturowych: oksybrazja, fale radiowe, peeling kawitacyjny, mikrodermobrazja diamentowa, oczyszczanie wodorowe, laserowy peeling węglowy, a nawet zamykanie naczynek. Oczywiście diagnostykę i wszystkie zabiegi przeprowadzą nasze studentki pod fachowym okiem opiekunów.

Centrum Dietetyki będzie natomiast prowadzić edukację żywieniową oraz szkolenia i kursy w tym zakresie. Studenci dietetyki, wspierani przez wykładowców-specjalistów, będą realizować indywidualne plany żywieniowe dla wszystkich grup wiekowych oraz osób ze specjalnymi potrzebami, np. sportowców, a dla pacjentów z określonymi chorobami – indywidualne plany dietetyczne.

Działania edukacyjne naszych studentów odbywać się będą w konińskich szkołach, na uczelni i w innych placówkach bezpłatnie. Odpłatne będą natomiast usługi. Pierwsza porada w Centrum Dietetyki, na którą składa się wywiad i plan żywieniowy oraz analiza składu ciała to koszt 20 zł, kolejne wizyty – 15 zł. W Centrum Kosmetologii cennik jest o wiele dłuższy, ponieważ proponowanych zabiegów jest bardzo dużo, od henny brwi za 10 zł do oczyszczania wodorowego twarzy za 120 zł. Pracownicy uczelni mogą liczyć na duże rabaty.

Źródło: PWSZ w Koninie

Udostępnij na: