Światowy Dzień Ziemi – świetny rodzinny festyn w „Pewiku”

Mieszkańcy Konina i okolic doskonale zapamiętali ostatni festyn zorganizowany przez naszą spółkę miejską w marcu, ale tym razem było jeszcze fajniej i więcej atrakcji. Pojawiła się ciuchcia wożąca gości po terenie przedsiębiorstwa, dzieciaki ustawiły się w długim ogonku i cierpliwie czekały na swoją kolej, nie zabrakło oczywiście dmuchańców, animatorów malujących buźki, zachęcających do rysowania, robienia baniek mydlanych i przeciągania liny.

Na bogato było również w sektorze gastronomicznym, pyszna grochóweczka, nie lubią Państwo grochóweczki, ależ proszę bardzo podamy pyszny żurek, kiełbaskę z grilla, pajdę chleba z własnego wypieku ze smalcem, ogórek kiszony w rękę do kompletu, wolą Państwo na słodko proszę kawka lub herbata z cytryną i pyszna drożdżówka.

Dobrze Państwo zjedli to trzeba jakoś te kalorię zgubić – któż nam pięknie i swojsko zagra jak nie kapela podwórkowa, nogi chodzą same…

Ale nie samymi atrakcjami człowiek żyje, Organizator pomyślał i o tym, byśmy z tej wyprawy wynieśli pożyteczną wiedzę, udostępniając teren zakładu do zwiedzania, mogliśmy zobaczyć największą instalację fotowoltaiczną w Koninie produkującą czystą energię ze słońca, pompy ciepła i Laboratorium Badań Środowiskowych, zobaczyliśmy stare auta będące kiedyś w użytku i nowoczesne wozy do usuwania i monitorowania awarii, jedno z aut było wyposażone w mobilną oczyszczalnię ścieków, szok! Można było wybrać się na wycieczkę Melexem.

Atrakcji multum, gdzie iść najpierw, jak najlepiej spożytkować czas, a tu jeszcze trwa loteria z ciekawymi nagrodami!

Tłumy zadowolonych i uśmiechniętych ludzi były najlepszym świadectwem, że impreza była udana i po okresie pandemii i izolacji potrzebujemy rozrywki dla całych rodzin, integracji i poczucia wspólnoty.

„Pewik” organizację festynów rodzinnych opanował do perfekcji, proponując nam inteligentną rozrywkę, może powinni rozszerzyć wpis w KRS o organizację festynów, zadowolonych ludzi było więcej jak na Krupówkach w sezonie, brawo Wy!

Materiał promocyjny PWiK Sp. z o. o.

Udostępnij na: