Rowerowe pożegnanie roku!

Gdyby ktoś chciał zadać pytanie jak miłośnicy dwóch kółek chcą pożegnać stary rok, otrzymałby jasną i krótką odpowiedź: rajdem rowerowym!

Nasze dwie zaprzyjaźnione grupy rowerowe zorganizowały w swoim gronie rajdy, zajrzyjmy po kolei do każdej z nich i zobaczmy jak się bawili, a sami zobaczycie, że potrafią się bawić!

Niebiescy czyli członkowie PTTK Konin CIKLO, zgodnie ze swoją odwieczną tradycją spotkali się na Placu Wolności i wyruszyli pożegnać stary rok na rajdzie rowerowym, zrobić podsumowanie tego co zrobili w minionym roku i z otwartą przyłbicą planować działania w nowym roku, a znając ich już trochę, możemy się spodziewać, że będzie się działo…
Koleżanka klubowa o pięknym imieniu Ula ugościła ich w uroczym miejscu nad Wartą, pojedli smakowitości, sprawdziło się stare porzekadło, kto ma Ulę ten ma miód! Zobaczcie jak potrafią się bawić po dwóch butelkach szampana dla dzieci Piccolo…

Podobną tradycję mają nasi przyjaciele z Zatorza, aktywni seniorzy na rowerach czyli członkowie Grupy rowerowej Konin-Zatorze. Ci z kolei spotykają się w każdą sobotę o 9.00 przed budynkiem Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze” i ruszają na swych ukochanych rowerach na wspólny rajd, tym razem Rajd Sylwestrowy. Wyruszyli by wspólnie pożegnać stary rok i dobrze się bawić przy ognisku!

Ogromne brawa dla Was wszystkich, pokazujecie, że turystyka rowerowa to sposób na piękne i aktywne życie, te endorfiny w Was aż buzują i pięknie potraficie się wspólnie bawić!

 

Udostępnij na: